سومین اثر هنری در نمایشگاه «فرا لحظه» فروخته شد

1 ماه قبل | 13:35

به گزارش هنر مشهد سومین اثرهنری در نمایشگاه آنلاین «فرا لحظه» اثر محمدمهدی مهدیان از طریق وبسایت هیچا فروخته شد. پیش از این دو اثر برگزیده این نمایشگاه آنلاین نیز به فروش رسیده بود.
لازم به ذکر است که تمام آثار موجود در نمایشگاه «فرا لحظه» به صورت NFT بوده و علاقه‌مندان می‌توانند NFT آثار را نیز از طریق سایت foundaition خریداری کنند.
این اتفاق نشان‌دهنده‌ی تمایل روزافزون مردم به خرید آنلاین آثار هنری است. نمایشگاه‌های آنلاین فرصتی را برای هنرمندان فراهم می‌کنند تا آثار خود را به مخاطبان گسترده‌تری معرفی کنند و خریداران نیز می‌توانند به راحتی و از هر مکانی، آثار هنری را خریداری کنند.
اینترنت به هنرمندان این امکان را می‌دهد که آثار خود را به خریداران بالقوه در سراسر جهان بفروشند، نه فقط در محدوده جغرافیایی محلی خود. این امر می‌تواند به طور قابل توجهی تعداد مشتریان بالقوه را افزایش دهد و فرصت‌های جدیدی را برای فروش ایجاد کند.
فروش آنلاین آثار هنری می‌تواند به طور قابل توجهی هزینه‌های مرتبط با فروش سنتی را کاهش دهد. به عنوان مثال، هنرمندان مجبور نیستند هزینه‌های گالری، حمل و نقل یا سایر هزینه‌های مرتبط با نمایشگاه‌های حضوری را بپردازند.

اخبار مرتبط

معرفی اعضای شورای سیاست‌گذاری چهل‌ویکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی و رئیس شورای سیاست‌گذاری چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، طی حکمی اعضای شورای...
5 روز قبل

انتشار فراخوان بخش بین‌الملل چهل‌وسومین جشنواره فیلم فجر

فراخوان بخش بین‌الملل چهل‌وسومین جشنواره فیلم فجر با اضافه شدن یک بخش جدید منتشر شد.

اعلام آثار راه‌یافته بخش «فیلم» جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان مشهد

آثار راه‌یافته به بخش «فیلم» شصت‌ و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان مشهد «مهروشید» که از ۱۷ تا ۲۰...
7 روز قبل

مدال نقره جشنواره تاجیکستانی به مهدی آشنا رسید

مهدی آشنا هنرمند عکاس توانست مدال نقره و تقدیر از جشنواره بین‌المللی عکس کوهستان پامیر تاجیکستان را از آن...
1 هفته قبل