«با من فریاد بزن» در راه مکزیک

7 روز قبل | 12:23

فیلم کوتاه «با من فریاد بزن» ساخته شیوا مردان‌نیا به عنوان یکی از آثار برگزیده بیستمین جشنواره فیلم کوتاه خلاق در مکزیک به نمایش گذاشته می‌شود.
فیلم کوتاه «با من فریاد بزن» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی شیوا مردان‌نیا به بیستمین دوره جشنواره فیلم کوتاه خلاق در مکزیک (Corto Creativo) راه یافت.
این جشنواره تنها رویداد اختصاصی فیلم کوتاه در منطقه باخا کالیفرنیای مکزیک به شمار می‌آید که با هدف گسترش محتوای کیفی آثار کوتاه هر ساله ۲۰ تا ۲۲ام سپتامبر (که امسال مصادف با ۲۹ تا ۳۱ شهریورماه است) در سالن UDCI شهر تیجوانا (TIJUANA) مکزیک برگزار می‌شود. هیئت داوران بین‌المللی این رویداد سینمایی، امسال نیز مدال افتخاری استعداد برتر این دوره را در مراسم اختتامیه به منتخب خود اهدا می‌کنند.
فیلم کوتاه «با من فریاد بزن» روایتی از زندگی زن جوانی است که از کودکی رویای بازیگر شدن را در سر داشته است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: زن با مقاومت در برابر ناملایمات، چشمانش را بر آنچه اتفاق افتاده می‌بندد و به سوی آینده‌ای پر امید پرواز می‌کند.
شیوا مردان‌نیا، لنا پورحسین، امیر معراجی، احسان محسنی بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند.
پخش بین الملل این فیلم کوتاه برعهده کمپانی سینه‌راما به مدیریت نشاط باقری است.
از دیگر عوامل این اثر می‌توان به: مدیر فیلمبرداری: سیاوش مزروعی، تدوین: لیلی نوروزی، طراحی صدا: مهراد ابولقاسمی، موسیقی: علی نیکان، پخش بین‌الملل: نشاط باقری و مشاور رسانه‌ای: حامد قریب اشاره کرد.

اخبار مرتبط

«آکتور» جایزه جشنواره سئول را دریافت کرد

سریال «آکتور» جایزه هجدهمین دوره جشنواره درامای سئول در بخش فیلمنامه را دریافت کرد.
2 روز قبل

فیلم «نگهبان شب» نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۴ شد

فیلم سینمایی «نگهبان شب» از میان سه نامزد نهایی، به اتفاق آرا به عنوان نماینده سینمای ایران در مراسم...
5 روز قبل

سوئد «سیزده سالگی» را تجربه می‌کند

فیلم کوتاه «سیزده سالگی» به کارگردانی صمد علیزاده و تهیه‌کنندگی نوید محمدزاده به چهل و دومین جشنواره بین‌المللی آپسلای...
6 روز قبل

انتشار فراخوان شانزدهمين جشنواره بین‌المللی پژوهش‌ فرهنگی

فراخوان شانزدهمین جشنواره بین‌المللی پژوهش فرهنگی منتشر شد و پژوهشگران داخلی و خارجی می‌توانند تا نیمه مهر ۱۴۰۲ آثار...
1 هفته قبل