انتشار فراخوان شانزدهمين جشنواره بین‌المللی پژوهش‌ فرهنگی

9 ماه قبل | 09:04

فراخوان شانزدهمین جشنواره بین‌المللی پژوهش فرهنگی منتشر شد و پژوهشگران داخلی و خارجی می‌توانند تا نیمه مهر ۱۴۰۲ آثار پژوهشی خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
شانزدهمین جشنواره بین‌المللی پژوهش فرهنگی در محور‌های فرهنگ، هنر، رسانه و ارتباطات، پژوهش‌های دینی و اسلامی و فناوری‌های جدید و آینده‌پژوهی فرهنگی برگزار می‌شود و آثاری که در یکی از محور‌های فراخوان و در فاصله فروردین ۱۳۹۸ تا شهریور ۱۴۰۲ (در بخش داخلی) و از سال ۲۰۱۹ تا سال ۲۰۲۳ (در بخش بین‌الملل) انجام شده‌اند، می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.
آثار پژوهشی می‌توانند در قالب طرح‌پژوهشی، پایان‌نامه کارشناسی ارشد، رساله دکتری، کتاب (برگرفته از طرح پژوهشی)، مقاله علمی پژوهشی (پُراستناد) و گزارش سیاستی باشند و آثار آسیب‌شناسانه، کاربردی و شامل ارائه راهکار در اولویت هستند. ضمن این که آثار ترجمه‌ای در انتخاب پژوهش فرهنگی شرکت داده نمی‌شوند.
گفتنی است جایزه ویژه جشنواره نیز با نام زنده‌یاد «عماد افروغ» به اثر برگزیده در حوزه نقد و سیاستگذاری فرهنگی اهدا خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق تارنمای جشنواره به نشانی ifcr.ir ارسال کنند و دبیرخانه جشنواره در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات به نشانی تهران، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان دمشق، شماره ۹ و با شماره تلفن ۸۸۹۱۹۱۷۹ پاسخگوی پرسش‌های علاقمندان به شرکت در این جشنواره خواهد بود.

اخبار مرتبط

«شبگرد»، «عینک قرمز» و «زعفرانیه کوچه ۱۴» اکران می‌شوند

دفتر پخش «هدایت فیلم» فیلم‌های «شبگرد»، «عینک قرمز» و «زعفرانیه کوچه ۱۴» را برای اکران آماده می‌کند.

یک برنامه ویژه در موزه سینما برای تولد عباس کیارستمی

ویژه برنامه کیارستمی به مناسب سالروز تولد این هنرمند در قالب اجرای یک پادکست حضوری و نمایش فیلم در...
4 روز قبل

آغاز مرحله مقدماتی داوری هفدمین جشنواره ملی موسیقی جوان از ۲۶ خردادماه

براساس اعلام دبیرخانه هفدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان مرحله مقدماتی داوری این دوره از جشنواره ۲۶ خردادماه با حضور...

احسان علیخانی و حمید نعمت‌الله پروانه ساخت گرفتند

احسان علیخانی و حمید نعمت‌الله از سوی شورای صدور پروانه ساخت مجوز ساخت اثر جدید خود را گرفتند.