مراسم تقدیر از اساتید پیشکسوت علم اطلاعات و دانش‌شناسی مشهد برگزار شد

2 هفته قبل | 11:30

جواد لگزیان/هنرمشهد: جلسه تقدیر از اعضای پیشکسوت گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه فردوسی مشهد صبح دوشنبه ۱۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در باشگاه مفاخر و پیشکسوتان دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
در این نشست که به همت انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی خراسان، کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه فردوسی مشهد، گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه فردوسی مشهد، سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، دانشگاه پیام نور، سازمان اسناد و کتابخانه ملی و نهاد کتابخانه‌های استان خراسان برگزار شد، دکتر سید عباس مرجانی رئیس انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی خراسان با تشکر از حضور اساتید و دانشجویان بر اهمیت راهبردی علم اطلاعات و دانش‌شناسی تاکید کرد و کتابداران را روح و جان کتابخانه دانست. مرجانی تداوم ارتباط فکری و علمی اساتید این رشته با دانشجویان حتی بعد از پایان تحصیلات را نمونه‌ای از دانش و بینش اساتید والای علم اطلاعات و دانش شناسی عنوان کرد.
این نشست با مدیریت دکتر مجتبی کفاشان و سخنرانی صمیمانهٔ استادان پیشکسوت گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی در جهت انتقال تجربه بین چندین نسل از استادان و دانشجویان آنها و همچنین پخش پیامهای صوتی و تصویری اساتید دانش علم اطلاعات و دانش‌شناسی و نیز دانشجویان موفق اساتید در داخل و خارج کشور ادامه یافت و سپس از استادان پیشکسوت این رشته قدردانی شد.
در این جلسه از پیشکسوتان کتابداری مشهد دکتر محمد حسین دیانی، دکتر رحمت الله فتاحی، دکتر مهری پریرخ، استاد جواد یغمایی و خانواده مرحوم دکتر مجذوب صفا قدردانی شد و سپس مراسم با تقدیم هدایا و ثبت این لحظات خاطره‌برانگیز و به‌ یاد ماندنی با عکس یادگاری شرکت‌کنندگان پایان یافت.

اخبار مرتبط

بنیان گذار گالری هیچا : تلاش می کنیم در ارائه هنر آنلاین پیشرو باشیم

گالری هیچا در اقدامی نوآورانه، نخستین نمایشگاه آنلاین عکس خود با عنوان "فرا لحظه" را افتتاح کرد. این نمایشگاه...
19 ساعت قبل

نمایشگاه آنلاین عکس «فرا لحظه» افتتاح شد

به گزارش هنرمشهد نمایشگاه آنلاین عکس «فرا لحظه» به طور همزمان در وبسایت گالری هیچا و متاورس در معرض...
2 روز قبل

برگزاری نمایشگاه آنلاین عکس «فرا لحظه» در گالری هیچا

به گزارش هنر مشهد، نمایشگاه آنلاین عکس «فرا لحظه»، از تاریخ هفتم الی سیزدهم خردادماه، به طور هم‌زمان...
3 روز قبل

«جنی ارپنبک» برنده جایزه بوکر بین‌المللی ۲۰۲۴ شد

هیات داوران «بوکر بین‌المللی»، «جنی ارپنبک»، نویسنده آلمانی را به عنوان برنده سال ۲۰۲۴ این جایزه ادبی معرفی کردند.
4 روز قبل