سی و شش اثر به گنجینه گالری هیچا اضافه شد.

1 ماه قبل | 16:34

سی و شش اثر نقاشی در سبک‌های مختلف هنری به مجموعه آثار گالری هیچا افزوده شد.
گالری هیچا، یکی از مشهورترین گالری‌های آنلاین هنری است که از افزوده‌شدن سی و شش اثر هنری جدید به مجموعه خود خبر داد. این آثار شامل سی و شش نقاشی در سبک‌های مختلف هنری است.
مدیر این گالری در گفت و گو با هنر مشهد گفت: اضافه شدن این آثار به مجموعه آثار هنری گالری هیچا، تنوع و غنای این گنجینه را به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.این مجموعه جدید شامل آثاری از هنرمندان جوان و پیشرو است که هر کدام به سبک و سیاق منحصربه‌فرد خود به دنیای هنر می‌پردازند. این آثار در حالی به مجموعه هنری هیچا اضافه شده‌اند که پیش‌ازاین 168 اثر هنری اعم از آثار حجمی، نقاشی و نقاشی‌خط در این گنجینه وجود داشتند. از مجموع این 168 اثر هنری موجود، تعداد صد اثر برگزیده تابه‌حال در نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت کردند.
او در ادامه افزود:لازم به ذکر است که فعالیت گالری آنلاین هیچا محدود به خریدوفروش آثار هنری نیست؛ بلکه شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی و برگزاری نمایشگاه آنلاین در بستر سایت و متاورس نیز از فعالیت‌های مهم این مجموعه است. برگزاری نمایشگاه هنری در متاورس می تواند فضایی منحصر به فرد در نمایش آثار هنری در اختیار هنرمندان و مخاطبان قرار دهد .در این فضا علاوه بر نمایش می توان خرید و فروش آثار هنری را نیز انجام داد.هنرمندان محترم می توانند برای همکاری و برگزاری نمایشگاه آنلاین، مشخصات خود و آثارشان را از طریق سایت hichaa.com برای ما ارسال کنند.
گالری هیچا یک گالری هنری آنلاین است که به طور رسمی فعالیت خود را از سال 1401 آغاز کرده و دارای مجوز رسمی گالری هنری آنلاین از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

اخبار مرتبط

بنیان گذار گالری هیچا : تلاش می کنیم در ارائه هنر آنلاین پیشرو باشیم

گالری هیچا در اقدامی نوآورانه، نخستین نمایشگاه آنلاین عکس خود با عنوان "فرا لحظه" را افتتاح کرد. این نمایشگاه...
19 ساعت قبل

نمایشگاه آنلاین عکس «فرا لحظه» افتتاح شد

به گزارش هنرمشهد نمایشگاه آنلاین عکس «فرا لحظه» به طور همزمان در وبسایت گالری هیچا و متاورس در معرض...
2 روز قبل

برگزاری نمایشگاه آنلاین عکس «فرا لحظه» در گالری هیچا

به گزارش هنر مشهد، نمایشگاه آنلاین عکس «فرا لحظه»، از تاریخ هفتم الی سیزدهم خردادماه، به طور هم‌زمان...
3 روز قبل

«جنی ارپنبک» برنده جایزه بوکر بین‌المللی ۲۰۲۴ شد

هیات داوران «بوکر بین‌المللی»، «جنی ارپنبک»، نویسنده آلمانی را به عنوان برنده سال ۲۰۲۴ این جایزه ادبی معرفی کردند.
4 روز قبل